PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Premier League, ndalen Chelsea e Liverpool

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Premier League, ndalen Chelsea e Liverpool   Sun 23 Nov 2008, 03:40


Chelsea dhe Liverpool jane ndalur ne barazime pa gola ne ndeshjet e radhes te Premier League. Edhe pse luanin ne shtepune e tyre dhe perballe kishin skuadra modeste, dy kryesueset nuk kane mundur te marrin me shume se nje pike.

Skuadra e Scolari-t kishte perballe Newcastle qe ka bere nje rezistence te forte perballe djemve te shtepise. Kjo pike ndihmon “qymirxhinjte” te marrin fryme ne fundin e renditjes. Liverpool nuk kaloi dot pengesen Fulham, pasi londinezet nuk lejuan qe “The Reds” te shenonin ne porten e tyre.

Nderkohe, Manchester City ka shkaterruar 3-0 Arsenalin me gola te Ireland, Robinho dhe Sturridge. Fitore surprize ka arritur Bolton ne fushen e Middlesbrough 1-3, ndersa Stoke fitoi 2-1 ndaj WBA. 2-2 ka perfunduar takimi mes Portsmouth dhe Hull City qe vazhdon te tregoje forme te mire ne Premier League.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Premier League, ndalen Chelsea e Liverpool
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: