PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
emerald
Antar
Antar
avatar

Male Numri i postimeve : 21
Age : 29
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : te pikturoj nen ritmin e teknos
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Sat 13 Dec 2008, 02:28

juventus te dielen affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Nga Milani Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Sat 13 Dec 2008, 10:54

yesssssssssssssssssss
Milan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Mon 15 Dec 2008, 13:19
ku jeni milanista

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Mon 15 Dec 2008, 16:51

fuck Juve

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Mon 15 Dec 2008, 16:52

jemi 6 pike para dhe kampione te dimrit.forza inter cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Mon 15 Dec 2008, 16:53

shko re ti anej te llifsha mu ne inter tat Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Tue 16 Dec 2008, 12:08

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Tue 16 Dec 2008, 12:40

Klajdi_Dr shkruajti:
fuck Juve
o klajd e ke shkrujt gabim se u fak milani nga juvja jo juvja nga milani
me dore ne zemer ju them ngushellimet e mia te gjithe milanisteve

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Tue 16 Dec 2008, 14:41

mire mire se ta gadis une ty Angel kur te humbi Juvja jote e qelbet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Tue 16 Dec 2008, 18:15

juventus atyyyyy e myti ate milanin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Thu 18 Dec 2008, 22:28

zihuni zihuni se bishti interit tim jeni Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Wed 24 Dec 2008, 12:19

Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Wed 24 Dec 2008, 16:51

hahahahahahahahhaaha FORZA INTEEEEEEEEEEEEEEER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Thu 25 Dec 2008, 11:15

S'me pelqe shume futbolli.
vetem kur loz Milani E shof
ec aty milan .numri nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Thu 25 Dec 2008, 14:48

duket babydollo qe se shef shum sportin se numri 1 eshte INTERI jo milani Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Fri 16 Jan 2009, 02:34

o durrsak edhe ti nuk e shifke eshte juventusi more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Fri 16 Jan 2009, 11:25

he he he Per mu MILAn eshte numri NJE.
sdu me dit hic per te tjerat ene pike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Sat 17 Jan 2009, 17:49

forza INTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Wed 21 Jan 2009, 00:33

mua me pelqen futbolli edhe e shikoj me pasion kur luan manchester e nga ftbollistat adhuroj Lorik Cana dhe Christiano Ronaldon...ketyre te dyve se besoj qe do ju beja interesanten hhhahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Wed 21 Jan 2009, 16:19

forcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Thu 22 Jan 2009, 13:20

MILAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNN THE BESSSSSTTTTTTTTTTTTT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Thu 22 Jan 2009, 14:40

juven the best fuck the rest Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Fri 23 Jan 2009, 11:54

[b] MILAN MILAN MILAN GJIFMONE MILAN THE 1-ST!!!

Mu be sh qejfi qe KAKA` nuk e shiti veten Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Fri 23 Jan 2009, 21:01

ik mi se rreklam i bon kakas tat,se te ishte e vertet.forza INTEEEEEEEEEEER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Sat 24 Jan 2009, 11:33

JO me ku e pe ti qe ishte reklame mer. Se po te ishte e vertete KAKA` do kishte pranu me shku ke Reali. PO s pranoi
EC ATY MILANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: