PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Sat 24 Jan 2009, 14:05

milani juve jan futja kot,interi eshte numri 1 ne itali .plasni nga inoti ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Thu 29 Jan 2009, 17:28

Nuk eshte se me pelqen shum futbolli por por nganjeher bej tifo per Milan Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Fri 30 Jan 2009, 09:25

MIlani me i miri breeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   Fri 30 Jan 2009, 14:52

ahhhaaaaaa,6 pike para juves dhe i tuf pik para milanit.mos qani ju ree. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ju pelqe futbolli??? Dhe me ke beni tifo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: