PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni   Sat 06 Dec 2008, 16:26

tashi un po degjoj muzik dhe po c'lodhem Very Happy..............Dhe sapo munda angel ne fifa Razz DhE NdIhEm SHSH mIr...Angel Plasss Razz
Jeten e Bejne Gjerat e vogla te bukur..duhet te mesohesh te shijosh cdo cast dhe nqs seshte i bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni   Fri 26 Dec 2008, 04:36

une po degjoj muzik dhe po mendoj se sa shume me paskeni munguar ju miqt e mi te forumit. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni   Tue 30 Dec 2008, 12:01

[b] Une po degjoj muzike dhe po mendoj se si ti them te shpise qe du te dal mbas 12-es me festu me shoqnine.
Ndjej qe jam sh e lumtur dhe nderkohe sh e merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni   Mon 19 Jan 2009, 04:56

une tani po mendoj se ca me beri lali me ate foto...... Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni   Tue 03 Feb 2009, 03:08

une per momentin po pi vere te kuqe dhe po mendoj se sa mire do te ishte sikur te isha duke pire me angelin ,durrsakun dhe babydoll do ishte bukur Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni   Tue 03 Feb 2009, 10:54

Hmmm
Une po mendoj sh gjera ne keto momente.
Njera nga keto gjera eshte sikur te isha aty prane flutures duke shoqeruar ate me ndonje gote vere,prane zjarrit dhe duke biseduar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpreh mendimin e Castit..cfare po beni ne cast qe shkruani..dhe si ndieni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: