PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zgjohesh ne mengjes,diēa e pabesueshme ju ka ndodhur, ēfare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
emerald
Antar
Antar
avatar

Male Numri i postimeve : 21
Age : 29
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : te pikturoj nen ritmin e teknos
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Zgjohesh ne mengjes,diēa e pabesueshme ju ka ndodhur, ēfare?   Sun 07 Dec 2008, 00:45

Sot ne mengjes isha ne humor te jashtezakonēem, ēdo qe iku mire ne mengjes.
Nje ore mesin, tre ore gallata dhe te qeshura pafund me disa shok dhe shoqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjohesh ne mengjes,diēa e pabesueshme ju ka ndodhur, ēfare?   Wed 14 Jan 2009, 16:37

zgjohem ne mengjes domethene ne ore 10:00 iki ne pune boooo ca stresi duhet te rri ter diten para kompjuterit kjo me ndodh cdo dite Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjohesh ne mengjes,diēa e pabesueshme ju ka ndodhur, ēfare?   Thu 15 Jan 2009, 11:33

Kjo qe thua ti nuk eshte ndonje gje e pabesueshme Angel. eshte dicka e perditshme .
.... rruges duke ikur per ne pune shof qe me kishte humbur byzylyku Sad:Sad
JO se eshte dicka e pabesueshme po ishte nje kujtim sh i bukur nga dikush.Dhe se kisha hequr nga dora qe kur ma kishin dhuruar:(
tashi se kam me Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zgjohesh ne mengjes,diēa e pabesueshme ju ka ndodhur, ēfare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zgjohesh ne mengjes,diēa e pabesueshme ju ka ndodhur, ēfare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E pabesueshme - nė Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: