PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shperthime ne Athine, nuk ka viktima

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Shperthime ne Athine, nuk ka viktima   Sat 13 Dec 2008, 14:23Shperthimet ne kryeqytetin grek Athine kane vazhduar edhe gjate nates. Tete bomba shperthyen gjate nates, por pa shkaktuar viktima.

Behet fjale per sulme te vecuara qe nuk jane marre persiper nga askush. Eshte sulmuar selia lokale e partise Konservatore, disa filiale bankash, supermarkete dhe dyqane.
Dy automjeteve u eshte vene zjarri, por forcat e rendit nuk njoftojne per asnje incident mes te rinjve dhe policise.
Perleshjet me te fundit ne shtetin fqinj u regjistruan paraditen dhe mesditen e djeshme, ku grupe nxenesish shkollash sulmuan forcat e rendit me bomba molotov ne zona te ndryshme te kryeqytetit grek.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Shperthime ne Athine, nuk ka viktima
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tragjedia nė lumin Tisa - Gjenden pesė viktima

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: