PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eto’o, miku i ngushte abuzonte me te birin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Eto’o, miku i ngushte abuzonte me te birin   Sat 13 Dec 2008, 14:27


Miku i sulmuesit te Barcelones, Samuel Eto’o, Luc S.E ka shkaktuar nje skandal te vertete ne shtepine e lojtarit kamerunas.

Ai akuzohet se ka ngacmuar seksualisht te birin e qendersulmuesit. Ministria e Brendshme ka kerkuar 6 vjet heqje lirie dhe 60 mije euro gjobe per pedofilin, te cilit Eto’o i kishte besuar te birin per t’u kujdesur gjate kohes qe ai ishte i impenjuar ne ndeshjet me Barcelonen.
Femija i lindur ne vitin 2002 ne Majorka ka kaluar pothuajse cdo fundjave me te akuzuarin, pasi Samuel e kishte ne kujdestari pas ndarjes nga bashkeshortja.
Simboli i futbollit kamerunas ka deshmuar kunder ish shokut te tij, duke e akuzuar se ka ushtruar dhune seksuale ndaj djalit te tij. Gjate diteve te ardhshme, fjalen do ta marre prokuroria qe do jape edhe sentencen.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Eto’o, miku i ngushte abuzonte me te birin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Motrės time...( Kushtuar motrės sė njė miku)
» Ylli M. Dilo:NE KUJTIM TE DESHMORIT TE ATDHEUT PANO XHAMBALLO/ SHKRIM NGA YLLI M. DILO
» Hilmi Saraēi: Vrasja e luftėtarėve tė Ballit Kombėtar
» yli Gaxholli: MAMA MOS ME LER...PRITE BIRIN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: