PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 U hodh dje nga kati i pestė, identifikohet vajza

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: U hodh dje nga kati i pestė, identifikohet vajza   Thu 18 Dec 2008, 16:58

Ngjarja e rende ndodhi dje ne Tirane, nė njė pallat pranė Librit Universitar, kur 27 vjecarja u hodh nga kati i peste i nje pallati dhe pas disa oresh gjeti vdekjen ne spital. identifikimi i trupit ne morg eshte bere nga familjarėt e vajzės

TIRANE-Ėshtė identifikuar gruaja e cila u hodh dje nga kati i pestė i njė pallati ne Tiranė dhe pėr pasoje gjeti vdekjen. Ajo quhet Anila Xhepo, 27 vjec, banore nė lagjen Kombinat nė Tiranė. Sipas nje njoftimi tė policisė sė Tiranės mėsohet se identifikimi i trupit tė saj ne morg eshte bere nga familjarėt e vajzės. Ngjarja e rende ndodhi mesditen e djeshme ne Tirane, nė njė pallat pranė Librit Universitar, kur 27 vjecarja u hodh nga kati i peste i nje pallati dhe pas disa oresh gjeti vdekjen ne Spitalin Ushtarak. Ngjarja tronditi dėshmitarėt e rastit, tė cilėt tentuan dhe t’i jepnin ndihmėn e parė tė dėmtuarės. Policia dyshon se shkaqet e veshtira ekonomike nė te cilė ndodhej e reja ka detyruar atė t’i jape fund jetes ne menyrė tragjike.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: U hodh dje nga kati i pestė, identifikohet vajza   Sat 03 Jan 2009, 11:54

te gjitha aksidentet te ketij lloji ndodhin per shkaqe ekonomike ose dashurore.
sh keq.
ishalla 2009-ta sa me pak aksidente te cdo lloji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
U hodh dje nga kati i pestė, identifikohet vajza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» ANILA KATI:Dy poezi
» Erdogan's Daughter Joins ISIS - Vajza e Erdoganit nė ISIS
» Bleta Gashi:Kush ėshtė vajza nga Kosova qė tentoi t'i bashkohej ISIS?
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: