PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tenton te grabise servisin, vritet nga pronari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Tenton te grabise servisin, vritet nga pronari   Sat 10 Jan 2009, 14:41


Tenton te grabise nje servis makinash, por ekzekutohet me arme nga pronari i tij. Dy persona te maskuar jane perpjekur te vjedhin pas mesnate nje servis ne Tirane, por kane hasur ne rezistencen e pronarit.
Ai ka sqaruar se njeri prej hajduteve ka tentuar ta godase me leve, ndersa tjetri eshte larguar, duke lene armen. Ai e ka marre armen me pas dhe ka hapur zjarr, duke vrare grabitesin.

Ndersa personi me maske nuk eshte identifikuar ende, pronari i servisit eshte ndaluar nga policia dhe po merret ne pyetje per te sqaruar rrethanat e ngjarjes.
Nje ngjarje e ngjashme, u regjistrua vetem nje dite me pare ne fshatin Rushbull ne Durres.
Tre anetare te nje familjeje u plagosen ne perleshje me maskat qe u kishin hyre gjate nates ne shtepi per t’i grabitur. Dy persona te maskuar goditen me sende te forta te zotet e shtepise dhe vajzen e tyre 25-vjecare, duke u shkaktuar plage ne trup.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Tenton te grabise servisin, vritet nga pronari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vritet ministri i mbrojtjes sė Sirisė, plagoset edhe Assadi?
» Vritet Nezir Golaj nė Londėr
» Prishtinė: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkėshorti
» Vritet nė Irak terroristi kosovar i ISIS-it, Kujtim Xheladini
» Pajtim Olluri, 22 vjeēari nga Kosova vritet nė Siri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: