PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria Beckham: Ngjaj me meshkujt homoseksuale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Victoria Beckham: Ngjaj me meshkujt homoseksuale   Wed 04 Feb 2009, 15:26

Victoria Beckham deklaron se ndihet si nje mashkull homoseksual. Ish-pjesetarja e “Spice Girls” thote se nuk ka asgje te perbashket me meshkujt heteroseksuale dhe ze me shume miqesi me ata gay.
"Mua me pelqejne femrat dhe kam mikesha femra, por preferoj meshkujt homoseksuale. Brenda meje eshte nje mashkull gay qe do te dale jashte”, ka thene ajo. “Me meshkujt normale nuk ngjaj, perfshire ketu bashkeshortin, babane, apo vellezerit”.

Ne nje interviste per edicionit italian te “Vanity Fair”, Victoria thote se deshiron t’i shtoje edhe nje vajze klanit Beckham. “Do te doja shume te jete vajze. S’mund ta zgjedhesh se c’do te dale, por do te deshiroja nje vajze”.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Victoria Beckham: Ngjaj me meshkujt homoseksuale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: