PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Peshkopi, ekzekutohet me arme 58-vjecari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Peshkopi, ekzekutohet me arme 58-vjecari   Wed 04 Feb 2009, 15:28

Nje 58-vjecar nga qyteti i Peshkopise eshte vrare mengjesin e sotem rreth ores 1.30 me arme te ftohte.
Ai ndodhej ne nje bar ne bulevardin kryesor te qytetit kur pas nje grindje nen efektin e alkoolit eshte goditur nga shtetasi, Dorjan Iskurti 25 vjec, pronar i lokalit.

Policia ka bere te mundur arrestimin e menjehershem te autorit te ngjarjes si dhe ka shoqeruar te gjithe deshmitaret qe ndodheshin atje per hetime te metejshme

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Peshkopi, ekzekutohet me arme 58-vjecari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: