PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mes nxenesve te zyshe Adelajdes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Mes nxenesve te zyshe Adelajdes   Sat 28 Feb 2009, 13:26

Adelajda eshte nje nga tre te nominuarit e shtepise se Big Brother dhe vetem sot ne mbremje do te mesohet nese aventura e saj do te vazhdoje apo jo.
Ne shtepine e saj, prinderit shprehen krenare per vajzen dhe menyren se si ajo po perballon lojen. E po ashtu edhe nxenesit, qe deri pak kohe me pare mesonin ne nje klase me mesuese Adelajden.
Nena Sanije Xhamani thote se ajo eshte nje vajze e thjeshte, orgjinale, qe nuk shtiret dhe vlerat e saj kalojne pertej bukurise dhe elegances. “Jemi te kenaqur si po e perballon lojen. Po na nderon ne dhe Kavajen”, u shpreh i ati i Adeles, Bardhyli.
Zysha, sic e therrasin banoret e shtepise jep lenden e Letersise ne shkollen e fshatit Luz te Vogel ne Kavaje. Nxenesit e saj thone se u mungon mesuesja, qe e kane pasur edhe shoqe.
“Mendojme qe eshte vetvetja. I themi te qendroje ashtu sic eshte, na ka mbajtur prane, na ka mbeshtetur dhe ia ndjejme mungesen”, shprehen. Te gjithe ata i urojne mesueses te qendroje sa me gjate ne shtepine e Big Brother.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Mes nxenesve te zyshe Adelajdes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: