PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zjarr ne nje pallat ne Yzberisht, nuk ka te lenduar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Zjarr ne nje pallat ne Yzberisht, nuk ka te lenduar   Sat 14 Mar 2009, 15:40

Flaket e zjarrit kane perfshire nje pallat banimi ne Yzberisht.
Ngjarja ka ndodhur disa minuta me pare dhe mesohet se intensiteti i flakeve ka qene i madh. Zjarri ka nisur ne nje apartament ne katin e katert te pallatit.
Sipas informacioneve te para, nuk ka asnje person te lenduar, por vetem deme materiale te baneses. Zjarrfikesit nga kryeqyteti kane mberritur ne vendin e ngjarjes per te shuar flaket.
Me ta ka mberritur edhe policia, qe po punon per te zbardhur shkaqet e renies se zjarrit.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Zjarr ne nje pallat ne Yzberisht, nuk ka te lenduar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: