PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njeriu me i shtrenjte per juve...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Wed 27 Aug 2008, 14:01

per mua eshte njeri qe zdua ta them emrin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Fri 29 Aug 2008, 19:55

njeriu me i shtrejte per mua eshte ajo qe do me shoqeroje pjesen tjeter te jetes qe me ka ngelur.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.



Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Sun 31 Aug 2008, 00:15

njeriu me i shtrenjte per mua eshte MAMI qe ndjehem e privilegjuar gjithmon kur jam ne preherine saj .. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Sun 31 Aug 2008, 15:01

Njerzit e Mir Te Shtrenjt Jan Prinderit E Mir Smile Qe i DUa Shum

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Sun 31 Aug 2008, 15:34

pas ati qe zdoja ti thoja emrin vjen familja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Tue 02 Sep 2008, 14:22

personi me i dashur per mu eshte MamI(familja)..eshte personi i vetem qe te njef dhe aromen tende dhe ajo lutet gjithmon per ty ne cfare do situate te jet edhe sikur ta lesh te vetme(ta braktisesh)ajo prap do lutet per ty.........pastaj vjen personi qe do lidh jeten time me te po ne rradhe te pare vjen (familja).. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Thu 04 Sep 2008, 22:41

njeriu me i shtrejnte per mua eshte mami e dua shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Fri 05 Sep 2008, 12:53

cdo njeri mund ta quash te shtrenjte,por para atyre qe te kane sjellur ne jet nuk e meriton asnje njeri te quhet i shtrenjte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Sun 05 Oct 2008, 04:03

durrsaku001 shkruajti:
cdo njeri mund ta quash te shtrenjte,por para atyre qe te kane sjellur ne jet nuk e meriton asnje njeri te quhet i shtrenjte.




no coment durrsak per kete mendimin tend nuk ekziston asnje gje aq e shtrenjte qe mund ti ze vendin nenes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Mon 03 Nov 2008, 21:24

ajo qe me mbajti per 9 muaj brenda saj dhe me solli ne jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Mon 03 Nov 2008, 21:25

Kurse Mu Ajo qe me majti 7 muaj Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Mon 03 Nov 2008, 22:04

si te gjithe edhe per mua prinderi femer Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.



Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Tue 04 Nov 2008, 01:19

Gjeja me e shtrenjte dhe me e shenjte per mua qe egziston ne kete bote dhe e cila eshte e pa prekeshme eshte 'FAMILJA"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Tue 04 Nov 2008, 01:30

i bashkam ngjitem mendimit te sirenes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Sat 08 Nov 2008, 14:25

NJeriu me i shtrenjte per mua eshte AJO , Mami im.
Ajo qe cdo nate vjen dhe shikon qe une mar fryme ,
ajo qe s'lodhet asnjehere nga kapricot e mia
ajo qe gjithmone me degjon,
qe ajo qe qesh me mua ,
ajo qe qan me mua.
eshte ajo
eshte MAMI IM
pROUD to be her dougher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Wed 21 Jan 2009, 01:04

eshte dhe do ngelet gjithmone Mami im me e bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Wed 21 Jan 2009, 16:01

nuk besoj se ka ndonje te shtrenjt pervec prinderve

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Sat 24 Jan 2009, 11:39

Do jete gjithmone Mami ime njeriu me i shtrenjte ne bote per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Sat 24 Jan 2009, 14:21

per mu eshte plaku im.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   Thu 29 Jan 2009, 17:29

Babai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Njeriu me i shtrenjte per juve...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njeriu me i shtrenjte per juve...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Skeleti gjigand
» Avni Rudaku-Rudi: Poezi antipėrsėritėse: Kur njeriu gabon, pėrsėri gabon!
» Libra nė dorėshkrim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: