Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pjese nga ditari i jetes

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
flutura


Numri i postimeve : 465
Age : 41
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptySat 30 Aug 2008, 22:38

TE PASKA ZENE GJUMI SI NJE FEMIJE...SE KE IDEN SA SHUME DESHIROJ TE TE PERQAFOJ E TE TE SHTRENGOJ NE KRAHET E MI , SE IMAGJINON SA SHUME ME KA MARR MALLI PER TY! NUK E KE IDEN SA SHUME PO ME LENDON ME KET INDIFERENCEN TENDE ,SA SHUME KAM DESHIRE TE TE PREK E TA NDJESH SE NUK JE VETEM N EKET BOTE SE ME KE MUA SE UNE JAM KETU PER TY GJITHMONE NE CDO DITE QE E KE TE KEQE.ME THUAJ PSE NUK ME DO ,PSE TE PENGON PREZENCA IME NE SHTEPI?? ME THUAJ SE NESE TI DO TA NDJESH VETEN MIRE UNE DO TE IKI , EDHE ME BESO DO TE IKI NJE DITE NESE KJO TY TE BEN TE LUMTUR , SKA RENDESI PER TY NESE UNE DO LENDOHEM RENDE NE SHPIRT , SDO TE KET RENDESI NESE JETA IME DO TE NDRYSHOJE PERGJITHMONE DO TE IKI TE PREMTOJ VEC TI NDRYSHOJE JETEN TENDE SE PO ME VRAN EDHE ME SHUME KUR TE SHOH NE KET GJENDJE. KAQ SHUME JAM NE GJENDJE TE BEJ VEC TY TE TA SHOH NJE BUZEQESHJE NE FYTYRE COFTE EDHE NESE KJO BUZEQESHJE DO TE ME VRET PER GJITHE JETEN TIME...VEC EDHE NJEHER DUA TA NDJESH LUMTURINE NE SHPIRT....ME THUAJ CKA ESHTE AJO QE TY DO TE BENTE TE LUMTUR SE UEN DO TA BEJ PER TY. ME THUAJ NESE KENAQESH NE VUAJTJEN TIME SKA GJE NESE KJO TE BEN TE LUMTUR VAZHDO ME BEJ TE VUAJ ME SHUME SE KAQ ,KAQ SHUME MUND TE BEJ PER TY EDHE PSE ME LENDON PA PASUR MESHIRE EDHE PSE ME NENCMON E SJAM UNE NJE LLOJ FEMRE QE DUHET TA NENCMOSH MOS HARRO TI VET ME ZGJODHE ME DESHIREN TENDE. MOS HARRO UNE JAM KETU PER TY NE CDO MOMENT KUR KE NEVOJ PER DIKE.....TE LUTEM KTHEJU JETES TENDE SE NUK PO E SHKATRON VEC JETEN TENDE E TIMEN PO TE GJITHE FAMILJEN MENDO EDHE PER NE TE LUTEM SHUME...




EDHE FESTAT MI KE BERE DITE ZIE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
flutura


Numri i postimeve : 465
Age : 41
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: DO TE VIJ NJE DITE   Pjese nga ditari i jetes EmptySat 30 Aug 2008, 22:47

NUK DO TE MUNDESH ME TE ME SHTRENGOSH NE KRAHTE E TU,TE ME SHPURPURISHES KACURRELAT,

TE ME GUDULISESH MENDIMET,TE QESHESH ME TE MADHE ME CMENDURITE E MIA,MESAZHET ME NAIVITETIN TIM TE PASTER

DITEVE TE TUA DO TU MUNGOJE BUZEQESHJA IME E NDROJTUR,DISKUTIMET E GJATE PER DREJTESINE,NEVERIA IME

PER ATE QE NUK TE MERITON DHE DO TE ME HARROSH,POR DO TE VIJE NJE DITE QE DO TE PYESESH PER MUA

SIQ E BEN ZAKONISHT KUR TE MUNGOJE,DO TE ME KERK I love you OSH SERISH NE PAFUNDESIN E QIELLIT ,MBASE HENEN DHE QIELLIN DO TE MARRESH PENG PER TE NDRIQUAR RRUGEN,MBASE DO TE DERGOSH ZOGJTE TE ME KERKOJNE.

E DO TE TRISHTOHESH KUR DO ME SHOHESH NE KRAHET E NJE TJETRI, QE MBASE SI PERKAS,ASHTU SIC S'ME PERKET TI MUA..

DO VIJE NJE DITE JO E LARGET SHPIRTI IM ,JAM KREJT E SIGURTE SE DO VIJE NJE DITE,QE DO TE TE CMEND HESHTJA IME, E NDIHME ZOTIT DO TI KERKOSH,KUR SYTE E MI DO TE TE DJEGIN GJUMIN,FSHEHUR PAS NJE VARGU A FSHEHUR PAS NJE ENDERRE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Klajdi_Dr
Admin
Admin
Klajdi_Dr


Male Numri i postimeve : 1078
Age : 33
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptySun 31 Aug 2008, 15:07

Flutura Ke Shkruajtur Kaq Shum Sa Se Mor Munimin Me e Pa Hic Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
Angel


Male Numri i postimeve : 1618
Age : 40
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptySun 31 Aug 2008, 15:18

Kjo do te thote se je shume dembel...

Sepse une e lexova te teren dhe nuk me gjeti azgje pervec faktit qe arrita te kuptoj se ajo qe e ka shkruar ka nevoje per mbeshtetje shoqerore qe mos te ndihet vetem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
flutura


Numri i postimeve : 465
Age : 41
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptySun 31 Aug 2008, 17:21

klajdi_dr shkruajti:
Flutura Ke Shkruajtur Kaq Shum Sa Se or Munimin Me e Pa Hic Razz



nuk je i obliguar te lexosh ti e askush ...thjesht kam shkruar sepse ndjej ashtu e jo per te detyruar ty apo te tjeret te marrin mundimin e te lexojne...keshtu qe flm qe te pakten ke marr mundimin me shkru dicka.....megjithate te pershendes..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Klajdi_Dr
Admin
Admin
Klajdi_Dr


Male Numri i postimeve : 1078
Age : 33
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pjese nga ditari i jetes EmptyWed 03 Sep 2008, 20:20

Flutra Flm Per Pershendetjen Gjithashtu edhe un te pershendes Edhe sa per ate temen qe kishe postuar ti Nuk e kisha ne ate menyr qe e ke mar ti Po e kam pas ne nje menyr Shakaje ... Nqs Un ty te kam Ofenduar Ok Na Fal Nejse Gjithsesi Flm Per Mirsjelljen Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
flutura


Numri i postimeve : 465
Age : 41
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptyThu 04 Sep 2008, 17:44

Klajdi_Dr shkruajti:
Flutra Flm Per Pershendetjen Gjithashtu edhe un te pershendes Edhe sa per ate temen qe kishe postuar ti Nuk e kisha ne ate menyr qe e ke mar ti Po e kam pas ne nje menyr Shakaje ... Nqs Un ty te kam Ofenduar Ok Na Fal Nejse Gjithsesi Flm Per Mirsjelljen Smile


jo jo sme ke ofenduar aspak eshte e lejuar te bejme edhe shaka nganjehere nuk jam person qe hidherohem lehte...ketu kemi te drejten te japim te gjithe mendimet tona prandaj nuk hidherohem jo...kalofsh bukur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Klajdi_Dr
Admin
Admin
Klajdi_Dr


Male Numri i postimeve : 1078
Age : 33
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptyThu 04 Sep 2008, 18:35

Isha me Mendimin Se Te Kishte Ngelur Hatri Po me sa shof Qenke Mir Akoma Razz ... Nejse Kalofsh edhe ti Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
flutura


Numri i postimeve : 465
Age : 41
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptyMon 22 Sep 2008, 23:00

Jam mesuar t'i perziej ndjenjat me asryen...aq shume i perziej sa qe ...harroj cila eshte e tanishmja
po jetoj sa per te mos vdekur , e kr degjoj qeti renkon e vuan , dua qe te mos jam me qe ti degjoj dhimbje e tua. Dita dites me duken sikr ato ndodhin me shpesh.
Dikur....ne nje kohe kur me maltretoje me se shumti e kuptova se nuk duhet te ta kthej shpinen , dhe sa per te mos nderhy ne ceshtjet e tua i dhashe vetes nje arsye te te rri larg edhe pse ne nje shtepi jetojme po te le te qete. Ne shume gjera pendohem , merzitem , me merr malli per ty edhe pse nje dhome na ndan. Me se veshtiri e kam kur ne mengjes zgjohem e vetmuar sikur te mos e kisha aske ne kete jete...por prap dua ta ngjall jeten timese ndoshta do te mund ta vazhdojme aty ku e ke lene ti ne gjysme jeten time...e kete e bej vetem per shkakun tend dua te te nxjerr nga kjo erresire qe i ke krijuar vetes ,te premtoj se edhe pse nuk po me lejon te te qendroj prane do te te bej ta kuptosh se meriton me shume se sa qe ti e mendon...per hir qe te dua me shume se qe mundem te mendoj tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
flutura


Numri i postimeve : 465
Age : 41
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes EmptyMon 22 Sep 2008, 23:03

Ti ,ti qe me flet per jeten e nuk e di c'eshte jeta e vertete, ti qe me flet per dashuri e nuk ke mesuar kurr c'eshte dashuria, ti qe derdh lot por nuk di te qash, ti qe kerkon ndryshim , por ndryshimin nuk e do ,ti qe je hidherimi i nje nene,trishtimi i nje babai,deshperimi i nje motre,barra e rende e nje vellai dhe shkatrimi i nje femre......ti nuk ke asgje per te dhene , ti e cdo ndjenje ka vdekur brenda teje, ti qe me buzeqesh dhe pastaj me godet pas kraheve , ti qe nuk e din c'eshte burreria sepse burre nuk ke qene ndonjehere e burreri nuk ke njohur....ti qe ke bere nje nene te te preferonte te vdekur , ti qe nje femije do te ishte i lumtur te mos kishte per baba , ti qe nje moter do te preferonte te te mohonte si vella , ti qe nje femer do te deshironte te te mos njihte kurre........ti...... une ty te fal ,nuk mund te te urrej sepse nuk do te mundem te urrej me shume nga sa e urren ti veten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Pjese nga ditari i jetes Empty
MesazhTitulli: Re: Pjese nga ditari i jetes   Pjese nga ditari i jetes Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pjese nga ditari i jetes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ditari....
» pjese humoristike
» Cila pjese e trupit tuaj ju pelqen me shume?
» TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.
» Siguria e vetme dhe e vertet ne jete qendron ne kenaqesin dhe pasigurin e jetes?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Tema Shoqerore ::..ஜ :: Dashuri dhe Pasion-
Kėrce tek: