Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shpat Kasapi “E vėrteta mbi atė natė”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
durrsaku001


Male Numri i postimeve : 1009
Age : 40
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

Shpat Kasapi “E vėrteta mbi atė natė” Empty
MesazhTitulli: Shpat Kasapi “E vėrteta mbi atė natė”   Shpat Kasapi “E vėrteta mbi atė natė” EmptySat 23 Aug 2008, 15:01

Publikimi i disa fotove tė kėngėtarit Shpat Kasapi nė shtrat me dy meshkuj tė tjerė nga njė e pėrjavshme nė Tiranė do tė bėhej objekt bisede gjatė ditėve tė muajit shkurt nė shumė ambiente. E pėr mė tepėr komenti qė i pėrfshinte ata nė skena erotike do tė ishte edhe mė i ēuditshėm. Pėr herė tė parė kėngėtari flet duke rrėfyer tė vėrtetėn e natės 9 shkurt, ku ai gjendej nė Tiranė pėr njė koncert. Arsyet pėrse gjendej nė shtrat me dy meshkuj dhe pėrgėnjeshtrimi i gjithė akuzave tė tjera tė hedhura mbi tė.




Kėto ditė nė njė revistė tė pėrjavshme tė Tiranės kanė dalė disa foto pėr atė natė, qė ju keni qeni i ftuar nė njė club. Si qėndron e vėrteta?
Po kam qenė nė Tiranė nė datė 9 shkurt nga njė festė qė mė ėshtė bėrė nga club “Oaziz”. Ja kalova shumė mire, si nė ēdo koncert tjetėr. S’kishte asnjė gjė tė veēantė. Pėrse e keni fjalėn?
Ka pasur disa foto qė janė botuar nė kėtė revistė, ku ju ishit nė shtrat me dy meshkuj tė tjerė?
Nė shtrat…!!! Kam qenė nė njė dhomė me shoferin dhe mikun tim. Asgjė mė shumė pasi nga klubi u kthyem vonė dhe tė lodhur por prapė nuk po kuptoj pyetjen tuaj.
Nė atė foto thuhej se ishit ju dhe miqtė tuaj nė skena erotike. Kjo e cilėsuar nga gazetari i shkrimit.
Deri kėtu paskan arritur… Mė vjen keq po nė mėnyrė absolute jo. Mendoj se ėshtė njė farsė, e cila ndihmon ato gazeta a revista pėr qėllime komerciale.
Ju thoni qė kjo ėshtė e pavėrtetė?
Pasi tė kem atė revistė nė dorė dhe mbasi tė infromohem mė konkretisht pėr kėtė kam pėr ta zbardhur dhe ēuar aty ku duhet kėtė ēėshtje.
Pėrpos shkrimit ka dhe akuzė qė ju jeni larguar nga hoteli pa paguar?
Nuk di ēfarė tė them, pasi nė ēdo ftesė qė unė dhe kėngėtarė tė tjerė kemi nė pagesė tė pėrfshirė edhe akomodimin. Dhe kėto janė rregulla pune dhe nuk ka njė kontratė pėr kėtė. Dhe nuk e kuptoj pėrse ėshtė abuzuar nė kėtė pikė, pasi dhomat e hotelit ishin tė zėna dhe ne u detyruam tė merrnim njė suitė tė pėrbashkėt pėr atė natė, pasi duhet tė niseshim herėt. Po ēuditem dhe mė vjen keq pasi ėshtė hera e parė qė po mė ndodh kjo gjė. Unė nuk konsumoj as alkool jo pėr t’u dehur as qė bėhet fjalė, pasi feja ime nuk ma lejon. Edhe pėr pijet qė kemi konsumuar atė natė ne kemi kėrkuar faturė dhe na thanė qė pijet ishin nga klubi.
Me sa kuptova nga kjo intervistė besoj qė lexuesit do ta marrin vesh tė vėrtetėn e asaj ēfarė ėshtė thėnė pėr ju. Vetė ju keni njė mesazh pėr ta?
Nė rradhė tė parė ju falenderoj qė mė dhatė mundėsinė tė tregoj pėr tė vėrtetėn e asaj nate. Megjithatė nuk i kuptoj arsyet e kėtyre akuzave, por u them fansave tė mi qė kėto janė trill i revistave amatore. Nuk kam asgjė me njerėzit apo pronarėt e klubeve qė unė bashkėpunoj, pasi me ta mirėkuptohem pėrpara se unė tė pranoj ftesėn, pasi janė pika tė parashtruara pastaj unė pranoj ftesėn. Falenderoj fansat qė mė mbėshtesin nė ēdo koncert dhe uroj tė mos u besojnė kėtyre gjėrave tė pavėrteta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpat Kasapi “E vėrteta mbi atė natė”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!
» E verteta dhe realiteti perballohen nese ne i lejojme te na shkaktojne dhimbje.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: