Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
PubliC_EnemY


Male Numri i postimeve : 168
Age : 32
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit Empty
MesazhTitulli: Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit   Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit EmptyWed 03 Sep 2008, 13:50

Pasi fitoi medaljen e bronzit nė Lojėrat e Pekinit, Ronaldinjo e ka kthyer vėmendjen te titulli kampion i Serisė A. Mesfushori brazilian, i afruar gjatė kėsaj vere te Milani, ka rifituar besimin pas grumbullimit me kombėtaren. Ai po pret me padurim qė tė luajė pėr skuadrėn e re dhe beson se nė maj 2009 do tė ngrejė trofeun mė tė rėndėsishėm nė Itali. Pas dėshtimit nė sezonin e kaluar, edhe nė fazėn pėrgatitore tė edicionit tė ri, Milani nuk ėshtė paraqitur si njė ekip i fortė, por ish-mesfushori i Barcelonės mendon se kuqezinjtė do tė shkėlqejnė. “Ndjehem gati dhe dėshiroj tė luaj kundėr Bolonjės”, tha Ronaldinjo pėr “Corriere Dello Sport”. “Edhe Pato ėshtė nė rregull, Milani do tė fitojė titullin kampion. Kjo skuadėr e ka potencialin qė ta realizojė kėtė objektiv. Kemi kontingjentin mė tė mirė pėr tė fituar dhe e ndjejmė se jemi favoritė. Gjithsesi, kėtė duhet ta tregojmė edhe nė fushėn e lojės”. Triumfi nė kampionat ėshtė edhe objektivi kryesor i Milanit nė kėtė sezon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Klajdi_Dr
Admin
Admin
Klajdi_Dr


Male Numri i postimeve : 1078
Age : 33
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit Empty
MesazhTitulli: Re: Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit   Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit EmptyWed 03 Sep 2008, 20:40

Milan Me Ronadinjon Do Dali Kampion Se Esht Nje Skuarder Me Vlera Jo si disa te tjera qe marin titujt Kot me kot Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
 
Ronaldinjo: Kete vit, titulli eshte i Milanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milani zhgenjen ne debutim, gjeniu Ronaldinjo nuk mjafton
» Jepni mendimet tuaja per kete forum
» Michael: Nuk do te kete ribashkim te "Jackson 5"
» Fiksimi im eshte ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Sporti::..ஜ :: Futboll-
Kėrce tek: