PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Thu 11 Dec 2008, 17:07

me diell se du me dal me bo shoping po po bjen shum shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri 12 Dec 2008, 11:06

kohe me diell se mu hapet te tera kepucet nga shiu @@@@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Thu 25 Dec 2008, 15:34

tani qe jan pushimet me mire nje dite me shi se flihet gjume per qejf Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri 26 Dec 2008, 04:47

me mire nje dite me diell sepse ketu ku une jam ,as dielli nuk me ngroh....dua nje rreze dielli te vendlindjes sime....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri 26 Dec 2008, 07:27

na u qep dhe sna u nda kjo koha e keqe dhe per festa :ngric ketu ne tr sidomos naten me kondicioner ndez dhe me nga 3 batanije hahhahahhaha do na ndigjet dhe kondicioneri do na mare flak shtepija dhe ajo na duhet pastaj hahhahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri 26 Dec 2008, 19:05

ku ka si dielli mer po na ka fillu ky shiu na mbyti Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 30 Dec 2008, 11:54

ishalla mban mire koha neser sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 20 Jan 2009, 03:44

une sonte dua nje dite me shi ,e pas cdo shiu lind dielli serish .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 20 Jan 2009, 22:25

dite me diell mer se u bona qull tu ik ne pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dua DIELL.....diell DUA!-poezi -nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: