PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sinoptikanet: Reshje shiu gjate gjithe javes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Sinoptikanet: Reshje shiu gjate gjithe javes   Wed 21 Jan 2009, 13:46

Reshjet e shiut, vranesirat dhe moti i paqendrueshem do te mbizoteroje pergjate gjithe kesaj jave.

Sipas sinoptikaneve, temperaturat kane qene te paqendrueshme, duke pesuar renie, apo rritje me disa grade Celsius brenda 24 oreve. Sot kane rinisur reshjet lokale, ndersa jane regjistruar ulje te temperaturave
pergjate nates.
Ato kane pesuar renie 1–2 grade ne te gjithe vendin. Edhe sot vendi yne do te ndikohet nga vlera te uleta te presionit atmosferik, me qender ne Evropen Veriperendimore. Masat e ajrit do te jene te
paqendrueshme, me origjine mesdhetare.
Valezimi ne bregdet parashikohet te jete 3-5 balle. Deri ne fund te javes moti parashikohet te jete i vranet, si edhe me reshje te vazhdueshme.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Sinoptikanet: Reshje shiu gjate gjithe javes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FOTO E JAVĖS
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: