PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si e mendoni te ardhmen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Thu 25 Dec 2008, 15:10

te gjith mendojne per me mire,dhe un mendoj se do jet me e mire e ardhmja ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 03 Feb 2009, 03:18

une e mendoj te ardhmen me 3 femije dhe nje burre te mire hahahahah edhe pse burra te mire ska me..... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Sun 15 Feb 2009, 13:13

vallai te menosh shum plakesh para kohe,si tma sjelli zoti ashtu do e pranoj dhe un Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e mendoni te ardhmen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: