PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.   Sun 23 Nov 2008, 00:52

Si mendoni rreth ketij fakti qe eshte realitet per cdo njeri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.   Sun 23 Nov 2008, 00:57

Per mua Ky eshte nje problem qe asnjehere nuk mund te zgjidhet tersisht,sepse gjate gjithe jetes deryrohemi disa here te konstatojme se cilat jane pergjegjesit tona ne momente te caktuara . Cili eshte mendimi Juaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.   Sun 07 Dec 2008, 05:52

cili ka kene faji me i madhe qe ju mendoni se keni be dhe a ja falni vetes nje gje te till?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.   Sun 07 Dec 2008, 13:47

ehe spo ta var njeri mo sirena eeeee te lan that

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.   Tue 03 Feb 2009, 03:15

Cdo njeri ka bere nje gabim qe nuk ia fal vetes dot...dhe me e keqja eshte se sa here qe ndjehesh keq e fajson veten dhe behesh edhe me keq....edhe une kam bere nje gabim qe kurr skam per t'ia falur vetes kurre....sepse sot do te isha diku tjeter....dhe me ate... Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: