Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh???

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
babydoll


Female Numri i postimeve : 1264
Age : 39
Registration date : 25/10/2008

Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh??? Empty
MesazhTitulli: Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh???   Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh??? EmptySat 08 Nov 2008, 16:15

Ne ditet e sotme ca nuk po degjojme dhe shikojme .
Te gjithe ndeshemi ne situata nga me te ndryshmet. A duhet bere nje sy qorr dhe nje vesh shurdh???

Si mendoni rreth kesaj shprehjeje??? bisedim te kendshem



Une per vete kam hasur ne shume situata kur nuk kam folur ose treguar per ate c'ka kam pare ose degjuar.
Nuk e di a kam vepruar mire dhe shpesh me mundon ky fakt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar



Female Numri i postimeve : 408
Age : 38
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh???   Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh??? EmptyTue 11 Nov 2008, 03:08

Per mendimin tim Njeriu jeton ne nje bote te egerr ne mund ta quaj keshtu,shume pak veta ta duan te miren,Lufte per egzistenc.Njeriu ndeshet me situata nga me te ndryshmet te cilat ne disa raste te bejne te dalesh jashte karakterit tend me apo pa deshiren tende.
Shpreja Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh??? ne shume situata eshte shume e domosdoshme ,por duhet ta dish ku ta perdoresh dhe ne cmenyre ,duhet te dish me ke ke te besh.Ne shume situat "te heshtesh apo te mos heshtesh"eshte shume gje e madhe.Kete shpreje dhe shume te tjera ma ka then Gjyshja qe e vogel dhe ka qene dhe eshte nje nga parimet te une per mire sidomos ne shoqeri.Por dua te them varet nga karakteri i njeriut cdo gje .Nuk e di cmendim kane te tjeret ,jam shume kurioze ta di.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per shprejen: Bej nje sy qorr & nje vesh shurdh???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve
» Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?
» Nje nga problemet kyce te njerezimit eshte problemi i kuptimit se per cfare jemi dhe per cfare s'jemi fajtor ne jete.
» si e mendoni te ardhmen
» Me cfare sporti merreni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: